Czarter - Śródziemne

Oferta jachtów z Grecji (okolice Aten)

Czarter Śródziemne Sun Odyssey 36
Jeanneau
10,6 m 8 osób Żegluga pełnomorska
Czarter Śródziemne Cyclades I
Beneteau Cyclades 50,5
15,65 m 6 kabin + mesa Żegluga pełnomorska
Czarter Śródziemne Cyclades II
Beneteau Cyclades 50,5
15,65 m 6 kabin + mesa Żegluga pełnomorska

Port macierzysty jachtów to marina Alios-Kalimaki w Grecji. Adres: Davaki 1, Alimos 174 55. Marina znajduje się 15 km na południowy zachód od centrum Aten, 8 km na południe od portu w Pireusie i 30 km od ateńskiego lotniska E. Venizelosa.

Z lotniska E. Venizelosa do mariny dojedziecie autobusem nr X96. Przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przy wyjściu z terminalu. Autobus kursuje średnio co 20 minut. Bilet można kupić u kierowcy lub w kiosku tuż obok przystanku. Przy marinie autobus zatrzymuje się na przystanku 1st Kalamaki, potem należy przejść na drugą stronę ulicy, a maszty jachtów same doprowadzą Was do celu.

Do mariny można dojechać również dłuższą trasą, która pozwoli rzucić okiem na centrum Aten. Z lotniska do stacji Syntagma jedziecie metrem (bilet – 8 euro), linią niebieską w kierunku Egaleo. Na stacji Syntagma przesiadacie się w tramwaj jadący w kierunku Vouli i wysiadacie na przystanku Edem lub Pikrodafni.

Prowiant na rejs

W marinie nie ma sklepu z żywnością. Zakupy najlepiej zrobić w Carrefour Express zlokalizowanym naprzeciwko mariny, obok hotelu Poseidon. Można skorzystać również z usług Supermarketu AB lub Marinopoulos, także w okolicach hotelu Poseidon, które dowożą zakupy na jacht.

Aby poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt.